Hurtownia instalacji grzewczych i sanitarnych

Jeśli budujesz lub remonetujesz dom i poszukujesz hurtownii posiadającej odpowiednie materiały instalacyjne z dziedziny techniki grzewczej oraz sanitarnej to jesteś pod właściwym adresem. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy takie jak: kotły, piece, pompy, rury, grzejniki do budowy instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) oraz wodno-kanalizacyjnych. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną jak i oferujemy atrakcyjne warunki handlowe dla profesjonalnych instalatorów.

Fachowe Doradztwo

Doświadczony personel z powodzeniem dobierze odpowiednie materiały do realizacji inwestycji instalacyjnych. U nas zawsze uzyskasz rzetelną radę na temat poszukiwanych materiałów. Praktyka w zakresie instalacji grzewczych pozwala nam na dobór sprawdzonego asortymentu pod względem jakości i ceny.

Profesionalny montaż

Oferujemy usługi instalacyjne oraz montażowe prowadzone przez specjalistów. W zakresie usług m.in. montaż i podłączenie (piecy, kotłów, grzejników), wykonanie kompletnej instalacji centralnego ogrzewania (C.O.), przyłącza gazowe, montaż kominków.

Bezpieczny transport

Transport kotłów, piecy czy rur bardzo często bywa problematyczny ze względu na swoje gabaryty. W takim przypadku zorganizujemy i bezpiecznie dowieziemy pod wskazany adres wszystkie zakupione elementy. Oferujemy bezpłatny transport na terenie Kościana i okolic. O szczegóły zapytaj w punkcie sprzedaży.

Kompleksowa realizacja inwestycji

Zajmujemy się również całościową realizacją inwestycji w zakresie wykonania instalacji grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych. Oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm.